Meriden Aspiro Baby

Elektrická odsávačka

Elektrická nosní a ušní odsávačka Meriden ASPIRO BABY je určena pro bezpečné a rychlé odstranění hlenů a sekretů z nosu a uší dětí od prvních dnů života.

Odsávačka efektivně a bezproblémově čistí a absorbuje sekrety z nejvzdálenějších částí nosní dutiny. Má tři nastavení úrovně odsávání v závislosti na množství a tloušťce sekretu. Zařízení je navrženo s úrovní absorpce vhodnou pro novorozence a kojence.

Meriden Aspiro Baby

MeridenMeriden
Meriden Aspiro Baby

Souprava obsahuje:

- odsávačka Meriden Aspiro Baby,

- USB kabel součástí balení,

- pinzeta s bezpečnou silikonovou špičkou pro odstranění tuhého sekretu zevnitř nosní dutiny,

- návod k obsluze,

- tři měkké, speciálně profilované absorpční nástavce

Dodatečné informace:

Souprava obsahuje 3 měkké, speciálně profilované absorpční nástavce: pro odstraňování sekretů s nízkým stupněm hustoty, pro jemné vstřebávání a pro odstraňování sekretů z uší. K bezpečnému a snadnému čištění nosu vyberte nástavec, který odpovídá velikosti a tvaru nosu vašeho dítěte. Při výběru typu nástavce je třeba zvážit i stupeň znečištění nosní dutiny miminka. Díky správnému výběru nástavce a sací síle je čištění ucpaných dětských nosů snadné, rychlé a bezbolestné. Nástavce a kalíšek na sekret lze po každém použití snadno vyjmout a umýt pod tekoucí vodou.

Součástí sady je také pinzeta na odstranění tuhého sekretu zevnitř nosní dutiny. Je vybavena silikonovým hrotem, který chrání membránu nosní sliznice před náhodným poškozením a zabraňuje příliš hlubokému umístění pinzety uvnitř nosu.

Elektrická odsávačka Meriden ASPIRO BABY se snadno používá, je rychlá, tichá a bezpečná, díky čemuž je čištění ucpaných dětských nosů snadné a bez stresu.

Vlastnosti produktu:

- odsávačka Meriden ASPIRO BABY bezpečně a rychle odstraňuje hleny a sekrety z nosu a uší dětí od prvních dnů života.

- elektrická odsávačka Meriden se nabíjí pomocí přiloženého USB kabelu, nevyžaduje použití baterií, takže její používání je levné. K nabíjení lze použít standardní telefonní nabíječku.

- lithiová baterie v odsávačce umožňuje dlouhodobé používání produktu a indikátor na těle informuje o stavu nabití přístroje.

- přístroj byl navržen tak, aby zohledňoval úroveň absorpce vhodnou pro novorozence a kojence.

- tři nastavení úrovně odsávání v závislosti na množství a hustotě sekretu.

- dvě velikosti pohodlných nástavců do nosu zajišťují dobré uchycení a další nástavec do uší umožňuje bezpečné odstraňování sekretů z uší.

- souprava je vybavena pinzetou s bezpečnou silikonovou špičkou pro odstranění tuhého sekretu zevnitř nosní dutiny.