Meriden sonic+

Smart

Jedinečný vzhled - Zubní kartáček Smart je výsledkem mnohahodinové práce celého týmu specialistů na ústní hygienu. Za názvem Smart se skrývá modernost, minimalismus a jednoduchost, díky čemuž je kartáček mimořádně elegantní, což mu umožňuje dokonale splynout s interiérem každé koupelny. Podsvícené funkce informují uživatele o zapnutém režimu čištění, jsou ukryty pod krytem kartáčku, díky čemuž jsou viditelné pouze během používání. Meriden Sonic+ Smart je inteligentní systém čištění zubů, který vám pomůže čistit si zuby podle doporučení vašeho zubního lékaře.

Nová technologie - Dlouholeté zkušenosti nám umožnili vytvořit kartáček, který je jedinečný v každém ohledu. Smart spojuje funkce sofistikovaného, pokročilého sonického zubního kartáčku, který odstraňuje až o 100 % více povlaku než běžný manuální zubní kartáček, čímž zlepšuje zdraví vašich dásní. Meriden smart generuje až 40 000 tisíc zvukových pohybů za minutu a každý režim čištění generuje jinou frekvenci, což zvyšuje jeho účinnost.

Meriden Sonic+

3 programy čištění zubů

podsvícené funkce informují uživatele, že je zapnutý režim čištění.


USB nabíječka

kartáček Smart je vybaven baterií s velkou kapacitou.


Vestavěné hodiny

dva časovače měřící čas mytí zubů.


MeridenMeriden
Meriden

Souprava Smart

Souprava Meriden Sonic+ Smart obsahuje: rukojeť kartáčku, dva nástavce, indukční nabíječku, USB kabel, EU adaptér.

Funkce

čištění

Podsvícené funkce informují uživatele o zapnutém režimu čištění, jsou ukryty pod krytem kartáčku, díky čemuž jsou viditelné pouze během používání.

Normal

Normální režim

Tento režim je určen ke každodennímu čištění zubů. Díky širokému spektru pohybů je mimořádně efektivní.

Soft

Měkký režim

Režim určený pro lidi s citlivými zuby a dásněmi. Kromě čištění jemně masíruje dásně.

Refresh

Režim obnovení

Program je určen k rozjasnění a leštění zubů. Kartáček v tomto režimu generuje vyšší frekvenci vibrací, čímž zajišťuje lesk a hladkost.

Normální režim

Měkký režim

Režim obnovení

Baterie s velkou kapacitou

Zubní kartáček Smart je vybaven lithium-iontovou baterií s velkou kapacitou, jejíž plné nabití umožňuje až tři týdny čištění. Zabudovaný indikátor nabití baterie výrazně zjednodušuje a zefektivňuje proces nabíjení, čímž prodlužuje životnost baterie. Když je baterie zcela nabitá, indikátor nabíjení zhasne.

Vestavěné hodiny

Pro co nejlepší výsledky čištění je model Smart vybaven dvěma časovači, které měří dobu čištění navrženou zubními lékaři. První vám po 30 vteřinách připomene, abyste se přesunuli do další čtvrtiny úst. Když uplynou celé dvě minuty, druhý časovač vám připomene, že čištění je dokončeno.

Vlastnosti produktu

Vodotěsnost IPX7

Vodotěsnost IPX7

3 čisticí programy

3 čisticí programy

Smart časovač

Smart časovač

Indukční nabíjení

Indukční nabíjení

Výdrž baterie až 21 dní

Výdrž baterie až 21 dní