Meriden sonic+

Kiddy Pink

Jedinečný tvar, osvětlený nástavec – Kartáček byl vytvořen pro děti ve věkovém rozmezí od 1 do 4 let. Pohoda nejmenších zákazníků je pro nás nejdůležitější, a proto je sonický kartáček Kiddy celý vyroben ze šetrných materiálů, bez nebezpečných látek a její tučňákovitý tvar, osvětlený nástavec a barvy vyzývají k čištění.

Přátelské a efektivní čištění zubů – Vlákna kartáčku se pohybují rychlostí 16 000 pohybů za minutu, čímž zajišťují jemné a efektivní čištění zubů a dásní a bezpečnost používání i u nejmenších. Ergonomická a protiskluzová, na omak příjemná rukojeť umožní každému dítěti vytvořit si správný návyk na čištění ústní dutiny. Použitá frekvence vibrací činí zubní kartáček šetrným k jemným dásním dětí a sonická technologie v ní použitá efektivně čistí zuby.

Zhlédnout video:Podsvícení

Meriden Sonic+

Podsvícený nástavec

podsvícený nástavec a barvy nabádají k čištění.


Jemné štětinky

dásně nebudou během čištění podrážděné.


Vestavěné hodiny

dva časovače měřící čas mytí zubů.


MeridenMeriden
Meriden

Souprava Meriden Kiddy

Souprava Meriden Kiddy obsahuje: rukojeť kartáčku, dva nástavce, baterii.

Funkce

čištění

Vestavěné hodiny

Model Kiddy je vybaven dvěma časovači, které vám pomohou dodržet dobu čištění doporučenou zubními lékaři. Kartáček vašemu dítěti každých 30 sekund připomene, aby změnilo stranu čištění, a po dvou minutách oznámí, že doba čištění skončila. Díky použitým řešením se děti učí správně si čistit zuby již od malička.

Měkké, jemné štětinky na nástavci

Nástavce zubního kartáčku Meriden Kiddy mají super měkké štětinky, díky kterým čištění nezpůsobí podráždění dásní, ani při zvýšeném tlaku zubního kartáčku na zuby. Měkkost štětin vám umožňuje jemně masírovat dásně při čištění zubů. Vlákna byla vložena tak, aby byla zajištěna maximální ústní hygiena.

Vlastnosti produktu

Vodotěsnost IPX7

Vodotěsnost IPX7

funkce podsvícení

funkce podsvícení

Smart časovač

Smart časovač

baterii AAA

baterii AAA

pohyb štětin v rozsahu 6 mm

pohyb štětin v rozsahu 6 mm