Nástavec Meriden Brush

Daily Care

Nástavce Meriden Brush Daily Care jsou určeny pro sonický zubní kartáček Meriden Family. Štětiny nástavce jsou profilovány tak, aby co nejlépe odpovídaly tvaru zubů. Díky tomu odstraňuje až 2x více povlaku bezpečným a šetrným způsobem pro zuby a dásně než manuální zubní kartáček.

Nástavce Meriden Brush Daily Care mají speciálně profilované, hustě osazené a zaoblené svazky vláken, které přesně přilnou k povrchu zubu a přizpůsobí se tvaru chrupu, což výrazně zvyšuje účinnost odstraňování povlaku i z těžko dostupných míst, jako jsou mezizubní prostory nebo podélné oblasti dásně.

Vlákna jsou jemná a bezpečná pro sklovinu a dásně. Nástavce jsou bezpečné pro lidi s ortodontickými aparáty, zubními protézami nebo implantáty.

Pro efektivní čištění by se nástavec kartáčku měl vyměňovat maximálně každé 3 měsíce, štětinky nástavce Meriden Brush Daily Care se opotřebením obarví a připomenou vám, abyste vyměnili hlavici kartáčku.

Souprava obsahuje 3 nástavce s ochrannými krytkami na hlavici, které chrání štětiny před nečistotami a mechanickým poškozením a zajišťují hygienické uložení nástavců.

Meriden Brush Daily Care

MeridenMeriden
Meriden

3 kusy v balení

Nástavec Meriden Brush Daily Care.