Nástavec Meriden Dual Action Whitening

Professional

Při navrhování nástavce Dual Action Whitening nás provázela tři tvrzení - jemnost, kvalita a účinnost.
Zpětná vazba od zákazníků a používání nejnovějších technologií nám umožnily vytvořit univerzální, vyměnitelný hrot pro každodenní ústní hygienu. Hrot je navržen tak, aby plnil dva úkoly. Svazky štětin různých délek byly speciálně uspořádány do tvaru diamantu, což zajišťuje dokonalou přilnavost k povrchu i při malém tlaku.

Uspořádání a tvar štětin zajišťuje precizní čištění těžko dostupných míst a zaručuje nejvyšší kvalitu mytí každý den. Gumová ploška ukrytá uvnitř štětin účinně odstraňuje zabarvení a také bělí a leští zuby, čímž zabraňuje opětovnému hromadění plaku. Je to jediný nástavec na trhu, který se při provozu naklání až o 6 mm, a tak zaručuje nebývalé pohyby, které velmi precizně a důkladně vyčistí mezizubní prostory.

Plášť nástavce je pokryt antibakteriálním pogumovaným materiálem, který je jemný a příjemný na dotek, což výrazně zvyšuje pohodlí při každodenním používání.
Pro zajištění maximální ústní hygieny je nástavec vybaven gumovou koncovkou pro čištění jazyka.

Nástavce jsou dostupné ve dvou barvách – černé a bílé. Souprava obsahuje 4 kusy, navíc každý nástavec je vybaven barevným kroužkem, který snižuje riziko omylu a umožňuje rozlišit váš kartáček.
Nástavec by se měl vyměňovat každé tři měsíce nebo častěji při používání kartáčku dvakrát denně, aby se zajistila nejkvalitnější hygiena.

Meriden Sonic+

MeridenMeriden
Meriden

4 kusy v balení

Nástavec Meriden Professional Dual Action Whitening.