Meriden Sonic

Family

Sonický zubní kartáček FAMILY je tou nejlepší volbou pro celou rodinu.

Pokročilá technolegie uzavřená v jednoduché formě. Vysoká kvalita použitých materiálů, pozoruhodná účinnost a několik možností čištění v jednom kartáčku znamená, že již po prvním použití víte, že jde o zubní kartáček, který plně uspokojí potřeby vaší ústní dutiny.

Jedinečný design - Kartáček Family byl vyroben s velkým důrazem na každý detail. Svým tvarem, povrchem soft touch příjemným na dotek a barvami zaujme, díky čemuž se kartáček hodí do každého interiéru.

Meriden Sonic

3 režimy čištění zubů

Meriden Sonic Family je pokročilá technologie uzavřená v jednoduché formě.


Baterie s výjimečně velkou kapacitou

po úplném nabití baterie umožňuje standardní používání kartáčku až 2 měsíce.


Automatický 2minutový časovač

hodiny vám připomenou, abyste každých 30 sekund přešli do další části úst.


praktické pouzdro

pohodlné a praktické pouzdro, do kterého se vejde kartáček a dva nástavce.


Obejrzyj film:

MeridenMeriden

Souprava Meriden Family

Souprava MERIDEN FAMILY obsahuje: rukojeť kartáčku, cestovní pouzdro, ochranný kryt nástavce kartáčku, indukční nabíječku, 2 vyměnitelné nástavce, návod k použití.

Extrémně výkonná baterie

Nejnovější kartáček Meriden FAMILY je funkční model s mimořádně účinnou baterií, která při plném nabití umožňuje standardní používání kartáčku až 2 měsíce.

Automatický časovač s hodinkami

Použit byl automatický 2minutový časovač, který nejen nastaví vhodnou délku čištění zubů, ale také rozdělí čas čištění do 4 intervalů po 30 sekundách, přičemž zároveň udává, kdy je třeba vyčistit další čtvrtinu zubů. Díky tomu si můžete být jisti, že jste důkladně a rovnoměrně vyčistili všechna místa v ústech.

Pohodlné a praktické pouzdro

Souprava obsahuje pohodlné a praktické pouzdro, které schová kartáček a dva nástavce. Bez ohledu na to, zda se chystáte na dlouhou cestu nebo jen máte rádi zubní kartáček u sebe, vždy si můžete být jisti, že jej hygienicky skladujete a zároveň jej ochráníte před případným poškozením.