Meriden.pl » Nástavce


Nástavce na sonické zubní kartáčky

Vyměnitelné nástavce k sonickým zubním kartáčkům Meriden mají anatomický tvar hlavice s různou délkou štětinek tak, aby se dostala i na ta nejtěžší dostupná místa. Díky optimální měkkosti vláken nepředstavují hroty Meriden ani při silném tlaku riziko podráždění dásní. Dokonale se přizpůsobují individuálnímu stylu čištění zubů a usnadňují přizpůsobení uživatelům, kteří začínají své zkušenosti se sonickým zubním kartáčkem. Doporučujeme vyměnitelné nástavce Professional, Smart a Kiddy.

Nástavce Professional
Profesionální nástavce byly navrženy s ohledem na dvě funkce: čištění a bělení. Uspořádání a tvar štětin zajišťuje spolehlivou kvalitu čištění a gumový okraj zajišťuje efektivní odstranění usazenin a zabarvení.

Nástavce Smart
Kartáček Smart je zárukou každodenní maximální ústní hygieny. Různé délky vláken usnadňují přístup na těžko dostupná místa a měkkost štětin snižuje riziko podráždění dásní. Smart nástavce účinně čistí zuby a masírují dásně.

Nástavce Kiddy
Extrémně měkké a jemné štětinky nástavců Kiddy zaručují účinnou ochranu před podrážděním dásní a ústní sliznice i při zvýšeném tlaku. Perfektní řešení od 1 roku a v období učení se samostatného čištění zubů.