Meriden sonic+

Professional

Nová technologie - Inovativní kartáček Meriden Sonic+ Professional je kombinací jedinečného designu s novou technologií a použití Twin Engine umožňuje ještě důkladnější čištění, díky čemuž lze účinky vidět již po několika dnech. Kartáček v sobě spojuje ty nejlepší vlastnosti sonické technologie, kterou je rychlost 31 000 čisticích pohybů za minutu a odstraňuje tak až o 100 % více povlaku než běžný manuální zubní kartáček. Meriden Sonic+ Professional je určen k čištění zubů, dásní a jazyka.

Jedinečný design - Kartáček Professional byl vyroben s velkým důrazem na každý detail. Svým tvarem, povrchem soft touch příjemným na dotek a barvami zaujme, díky čemuž se kartáček hodí do každého interiéru.

Meriden Sonic+

5 režimů čištění zubů

Meriden Sonic+ Professional je schopen splnit všechny požadavky.


baterie s vysokou kapacitou

plně nabitá baterie umožňuje až 3 týdny provozu.


Automatický časovač

časovač Vám připomene, abyste každých 30 sekund přešli do další části úst.


usb pouzdro

elegantní, praktická a odolná usb nabíječka.


MeridenMeriden
Meriden

Souprava Professional

Souprava Meriden Soni+ Smart obsahuje: rukojeť kartáčku, dva nástavce, indukční nabíječku, USB cestovní pouzdro, USB kabel, EU adaptér.

5 režimů

čištění zubů

Meriden Sonic+ Professional je kartáček, který je schopný splnit všechny požadavky, má až 5 různých režimů čištění, každý s jiným výkonem, frekvencí a metodou vibrací.

White

Režim bělení

Jedná se o speciální bělící program, který jemně odstraňuje všechna zbarvení, a můžete pomocí něj dosáhnout bělejších zubů již za 7 dní! Tento režim mění frekvenci a rychlost vibrací.

Daily

Denní režim

Program určený ke každodennímu čištění zubů generuje až 31 000 pohybů za minutu.

Polish

Režim leštění

Krátký program s vysokou frekvencí vibrací pro leštění a rozjasnění zubů, dodává zubům lesk a perleťový odstín.

Massage

Masážní režim

Jemný, prodloužený program, který poskytuje příjemnou masáž dásní, zlepšuje jejich vzhled a prokrvení.

Study

Studijní režim

Jedinečný program, který zaručí novému uživateli adaptační proces. Zubní kartáček v tomto režimu bude od prvního použití postupně zvyšovat frekvenci vibrací.

Režim bělení

Denní režim

Režim leštění

Masážní režim

Studijní režim

Meriden
etui

Odolná baterie s velkou kapacitou

Kartáček je vybaven silnou baterií a její plné nabití vystačí až na 3 týdny. Zabudovaný indikátor nabití baterie usnadňuje proces nabíjení a prodlužuje její životnost. Když je baterie zcela nabitá, indikátor nabíjení zhasne.

Automatický časovač s hodinkami

Zabudovaný časovač vám připomene, abyste přešli do další části úst každých 30 sekund, což vám umožní důkladně vyčistit každou část a po 2 minutách vám časovač připomene, abyste si přestali čistit zuby, což vám umožní dodržet čas čištění doporučený zubními lékaři.

USB cestovní pouzdro

Elegantní, ale zároveň praktická a odolná nabíječka, která je součástí soupravy a funguje jako pouzdro, vám umožní vzít si kartáček s sebou i na dlouhou cestu. Díky této vychytávce můžete zapomenout na vybitou baterii a nabíjet kdekoli potřebujete.

Vlastnosti produktu

Vodotěsnost IPX7

Vodotěsnost IPX7

pět čisticích programů

pět čisticích programů

Smart časovač

Smart časovač

pohyb štětin v rozsahu 6 mm

pohyb štětin v rozsahu 6 mm

Výdrž baterie až 21 dní

Výdrž baterie až 21 dní

odolné pouzdro jako nabíječka

odolné pouzdro jako nabíječka