Meriden Medical

Axone

Nová technologie – Meriden Axone Transkutánní elektrický nervový stimulátor je kompaktní a přenosné zařízení, které využívá moderní technologie ke zmírnění bolesti, stimulaci lokálního krevního oběhu, posílení svalů a relax a masáž. Činnost přístroje je založena na generování nízkofrekvenčních elektrických impulzů, které jsou pomocí elektrod zasílány přes kůži do nervových a svalových vláken. Elektrické podněty generované přístrojem jsou bezpečné a prakticky bezbolestné.

Profesionální použití – Transkutánní elektrická nervová stimulace (TENS) je klinicky ověřená metoda léčby chronických bolestivých onemocnění, používá se při: posttraumatických bolestech pohybového ústrojí, poruchách krevního oběhu, neuralgii, bolestech hlavy, bolestech zad, artralgii, menstruačních bolestech, chronických bolestivých stavech různých příčin.


MeridenMeriden
Meriden

Meriden Axone

Przezskórna elektryczna stymulacja nerwów (TENS) jest coraz powszechniej wykorzystywaną metodą w medycynie sportowej i rehabilitacji, m.in. do treningu i wzmocnienia mięśni, rozluźnienia i regeneracji po wysiłku.

Elektrický nervový stimulátor Meriden Axone je vybaven specializovanými programy s různými kombinacemi impulsů, aby si každý mohl vybrat ten správný režim podle svých potřeb. Všechny programy jsou navrženy tak, aby se spouštěly postupně, čímž se zabrání náhlým úrazům elektrickým proudem. Správná kombinace elektrických impulzů a možnost samostatné úpravy intenzity umožňuje naplno ocenit tuto formu masáže, odstranit záněty, otoky, bolesti různého původu a výrazně zlepšit krevní oběh v těle.

Vlastnosti produktu

5 programů

5 programů

16 stupňů intenzity

16 stupňů intenzity

5-, 10-, 15-minutový časovač

5-, 10-, 15-minutový časovač