Meriden.pl » Sonické kartáčky


Sonický zubní kartáček Meriden

Profesionální zubní kartáčky Meriden jsou řešením pro uživatele s různými potřebami a očekáváními. Naši odborníci vyvinuli produkty pro děti a dospělé, které zaručují tu nejefektivnější ústní hygienu v domácích podmínkách. Díky sonické technologii lze odstranit až o sto procent více zubního povlaku v porovnání s tradičním manuálním zubním kartáčkem. Produkty Meriden umožňují efektivní čištění zubů bez námahy, pro úplnou ochranu před zubním kazem.

Produkty Meriden umožňují efektivní čištění zubů bez námahy, pro úplnou ochranu před zubním kazem.
Sonický kartáček vydává plynulé a pulzující pohyby rychlostí desítek tisíc opakování za minutu. Vibrace vznikající při pohybech umožňují mikrobublinkám pasty a vody proniknout do mezizubních prostor, aby z nich účinně odstranily bakterie a povlak. Zároveň je šetrný k zubům a dásním a vestavěný časovač vám po 30 vteřinách čištění připomene, abyste se přesunuli do další čtvrtiny úst.
V Meridenu doporučujeme soupravy Professional, Smart a Kiddy.Profesionální zubní kartáček

Meriden Sonic+ Professional je sonický zubní kartáček s nejbohatší nabídkou pěti režimů čištění, s automatickým časovačem, který odpočítává dobu čištění jednotlivých čtvrtin úst. Profesionální čištění v těchto režimech: Bílý, Denní, Leštění, Masáž a Studium.

Inteligentní zubní kartáček

Meriden Sonic+ Smart je systém navržený pro komplexní, každodenní ústní hygienu a plný komfort používání. Smart nabízí tři provozní režimy: Normal, Soft a Refresh. Najdeme zde tedy řešení pro lidi s citlivými zuby a dásněmi.

Zubní kartáček Kiddy

Meriden Sonic+ Kiddy je produkt navržený speciálně pro děti. Kartáček Kiddy lze používat od 1 roku. Rychlost 16 000 otáček za minutu zajišťuje bezpečnost a díky ergonomické rukojeti se snadno naučíte čistit si zuby.