Lékařský teploměr

Meriden TM-19

Nejvyšší kvalita, profesionální použití - Infračervený teploměr do ucha nebo na čelo Meriden TM-19 je technologicky vyspělý medicínský přístroj určený k měření tělesné teploty, jakož i teploty prostředí a povrchu různých tekutin (např. voda, mléko). Přístroj má vysokou citlivost a široký rozsah měření a infračervené paprsky zkracují čas měření jen na 1 sekundu.

Úplná kontrola nad teplotním testem - Tělesná teplota se měří buď na čele nebo v uchu. Zařízení je bezpečné a hygienické. Není třeba dokupovat jednorázové krytky jako u klasických ušních teploměrů a senzor se snadno čistí před měřením i po něm.

MeridenMeriden
Meriden
Meriden

Přehledné a čitelné

zprávy

Teploměr Meriden TM-19 je vybaven čitelným a podsvíceným displejem, který usnadňuje odečítání výsledku měření a také zvukovým signálem, který informuje o ukončení měření a zda se objevila horečka.

Když měření ukazuje teplotu pod 34 °C, zpráva LO se zobrazí červeně. Zelené podsvícení indikuje správnou tělesnou teplotu v rozmezí 34 °C - 37,2 °C. Když měření ukazuje výsledek mezi 37,2 °C - 38,2 °C, znamená to, že teplota je mírně zvýšená a rozsvítí se oranžově. Vysoká teplota a výsledek zvýrazněný červenou barvou bude v rozmezí 38,2 °C - 43 °C. Když je výsledek měření vyšší než 43 °C, zobrazí se zpráva HI a podsvícení bude červené.

Vlastnosti produktu

3 v 1

3 v 1

Pouzdro

Pouzdro

Součástí balení jsou dvě baterie

Součástí balení jsou dvě baterie

Měření v jednosekundových krocích

Měření v jednosekundových krocích