Meriden.pl » AkademiaPřevaha sonické technologie nad manuální technologií aneb proč je lepší používat zubní kartáček Meriden?


Správná ústní hygiena je důležitá nejen ze zdravotních důvodů, ale také pro Vaše pohodlí a pohodlí Vašich blízkých. K péči o ni stačí vybavit koupelnu vhodným zubním kartáčkem – který si však vybrat? Na trhu jsou manuální řešení, ale také elektrické a sonické technologie. V tomto článku si vysvětlíme, proč se rozhodně vyplatí zvolit to druhé a představíme si i výhody revolučního produktu Meriden.


I malý, i velký může mít sonický zubní kartáček!

Princip fungování manuálních modelů je triviální, ale stále vyžaduje spoustu práce a času ze strany uživatele. Kromě toho se pojí s poškozením dásní, ale i nedostatečným odstraňováním bakterií a nečistot, například z mezizubních prostor. Sonická technologie zároveň umožňuje ve velmi krátké době pomocí malých pohybů dokonale vyčistit ústní dutinu a zajistit tak krásný a zdravý úsměv. To vše je možné díky vibracím generovaným naším zubním kartáčkem, které zvyšují účinek zubní pasty.


Mějte spoustu výhod v malém balení!

Vývoj sonických kartáčků Meriden si vyžádal mnoho hodin intenzivní práce specialistů z naší společnosti. Chtěli maximální efektivitu v kompaktním produktu – a to je přesně to, čeho dosáhli. Produkt je vybaven řadou čisticích programů, které vyčistí vaše zuby přesně tak, jak doporučují zubaři. Správné načasování už nebude problém díky hodinám a časovači, které informují uživatele o potřebě přesunutí do další části ústní dutiny.


Proč byste měli začít používat Meriden?

Mnoho lidí věnuje pozornost jen ceně a vybírá manuální řešení. Odstranění negativních dopadů jejich používání však stojí u zubaře více než investice do sonických kartáčků Meriden. Výběrem našich produktů si vyberete krásný úsměv. Péče o něj vám zabere jen několik minut každý den bez obav z poškození dásní nebo nesprávného čištění povrchů zubů. Připravili jsme modely Professional, Smart a Kiddy – určené pro děti od 1 do 4 let.