Meriden je značka, která spojuje modernost a oddanost k tradici.

Jsme skupina specialistů, kteří už léta pečují o největší výkladní skříň člověka – úsměv.

Meriden je značka, která spojuje modernost a oddanost k tradici. Jsme skupina specialistů, kteří už léta pečují o největší výkladní skříň člověka – úsměv. Naše zkušenosti a znalosti nám umožnily vytvořit jedinečnou kolekci kartáčků, objektivně uznávanou jako jednu z nejlepších na trhu. Za názvem Meriden se skrývá inovace v myšlení na každodenní ústní hygienu, jakož i požadovaná kvalita zpracování a smysl pro detail. I když přesně víme, co chceme, nepřestáváme hledat, neustále vycházíme vstříc Vašim očekáváním. Meriden stále tvoří a je kreativní – díky nám se vyplatí usmívat.

Top kvalita

Dbáme na to, aby byly naše kartáčky pohodlné a snadno použitelné, čímž zajišťujeme plný komfort a nadčasový design. Může za to mimořádná pozornost věnovaná detailům a kvalitě zpracování každého prvku. Účastníme se všech etap „života“ zubního kartáčku – od kreslicího stolu až po jeho doručení do vašich rukou. Přesvědčte se, že kartáček, který dostanete, je nejvyšší kvality.

Nadčasový design

Strávili jsme mnoho dní analýzou potřeb našich klientů. Trpělivost a vytrvalost přinesly očekávaný výsledek. Každý model kartáčků Meriden má svůj vlastní charakter. Naše kartáčky jsou moderní a elegantní a díky jejich jedinečnému vzhledu upoutají Vaši pozornost.

Vynikající účinnost

Díky Vašemu názoru, ale i nasbíraným vědomostem a zkušenostem víme, co by měl ideální sonický zubní kartáček obsahovat. Použité technologie vám umožňují usmívat se častěji. Každý Váš úsměv je pro nás motivací neustále se rozvíjet a hledat nová řešení.

Dental

Beauty

Medical

Srdečně zveme ke spolupráci kamenné prodejny, internetové obchody a velkoobchody.

Vlastnosti našich produktů

Nadčasový design

Každý model kartáčků Meriden má svůj vlastní charakter.

Nejvyšší kvalita

Dbáme na to, aby byly naše kartáčky pohodlné a snadno se používaly, čímž zajistí plný komfort.

Vynikající účinnost

Použité technologie vám umožňují usmívat se častěji.